This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Şehir Turları

HomeŞehir Turları

Sunulabilen Ek Hizmetler

Araca Muavin
Araca Sandviç
Bakanlık Tarafından Akredite Edilmiş Rehber
Otel Rezervasyon Hizmeti
Gezi Boyunca Yemek Temini

Araçlardaki Ortak Özellikler

Şehir Turları ile Ufkunuzu Genişletin!

Sadece ülkemiz ya da komşu ülkeler değil, dünyanın bütün ülkeleri ve şehirleri için turlar düzenleyebilen acentemiz, bu kapsamda şoförlü araçları ve rehberleri eşliğinde sizlere dilediğiniz her şehri gezdirebilmekte, şehirlere ait detay bilgilerden önemli noktalara kadar tüm merak edilenleri de sizlere aktarmaktadır. Kritik bölgeler, dünyaca ünlü mekanlar ya da görülmesi gereken yerler de bu şekilde ziyaret edilebilir.

Ayrıca, şehir turlarında farklı unsurlar da dikkate alınarak gezi rotaları oluşturulur. Kimi şehirler kültürel yönleri ile anıldığı için bu alanda öne çıkan mekanlar yoğunlukta gezilirken, kimi şehirler ise tarihi miraslarından dolayı daha farklı seçeneklere sahip olduğu için ziyaret edilen tarihi noktaların yoğun şekilde programa alındığı görülebilir. Ek olarak, şehirlerden hatıra kalması için o bölgeye ya da kente ait bazı eşyaların ya da hediyeliklerin alınabilmesi açısından da gezi süreci içinde zaman yaratılır.