This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

MICE

HomeMICE

Motivasyon & Özel Organizasyon

Kutlama törenleri, mezuniyet törenleri, düğün organizasyonları, özel gün kutlamaları, yıldönümü eğlenceleri, kurumsal davetler ve benzer etkinlikler için her türlü hizmeti sağlayan acentemiz, bu organizasyonlar için gerekli olan basılı malzemeleri, promosyon hediyelerini ve benzer materyalleri tedarik eder. Aynı zamanda lansman ve tanıtımlarda hem hizmet, hem de malzeme desteği konusunda yine acentemiz görev alır.

Kimi motivasyon ya da özel organizasyon etkinlikleri kapsamında konsept dahilinde gerekli olabilecek olan her türlü malzeme, araç, gereç veya aksesuar da acentemizce sağlanır. Kuruluşların daha çok çalışanlarını ya da paydaş şirket yöneticilerini mutlu etmek için başvurduğu bu tip organizasyonlarda ambiyans en etkili ve en güzel şekilde kurulurken, acentemiz malzeme tedariği ile beraber kurumsal havanın organizasyon boyunca sürmesinde de etkili olmaktadır. Hizmetin üst düzey, kullanılan malzemelerin de en iyi olmasına özen gösterilir.