This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

MICE

HomeMICE

Kongre Organizasyon Hizmetleri

Çeşitli kuruluşların gerek periyodik olarak, gerek senede bir ya da birkaç defa gerçekleştirdikleri kongreler için de devrede olan acentemiz, tıpkı toplantı organizasyonlarında olduğu gibi konaklamadan ulaşıma, insan kaynağı ihtiyacından yiyecek ve içeceklere kadar her noktada etkin çalışmalar yürütür. Kurumsal havanın hissettirilmesi noktasında resmi formaları ile hizmet veren host ile hostesler acentemizce belirlenirken, karşılama hizmetleri ile uğurlama hizmetleri gibi incelik gerektiren işlemlerde de acentemizin uzman çalışanları kendilerini gösterirler. Ulaşım noktasında şehrin çeşitli noktalarından kongre merkezine ve kongre merkezinden de şehre olacak şekilde çift yönlü hizmetler sunulurken, konaklama aşamasında da en konforlu, en kaliteli ve en uygun fiyatlı otel seçenekleri kuruluşlara tavsiye edilmektedir.

Kongre ve sempozyumlar özelinde, o güne ait gerekli olabilecek çeşitli materyaller de acentemizin tedarik etmesi sonucunda kuruluşlara sağlanabilir. Örnek olarak kongre esnasında yardımına ihtiyaç duyulan bazı teknolojik aletler, çeşitli sektörel malzemeler ve bunlara benzer gereksinimler en hızlı şekilde hazır edilir. Kuruluşların yapacakları organizasyonlara odaklanmaları açısından bu tarz hizmetler kusursuz bir şekilde acentemiz tarafından gerçekleştirilir.