This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

MICE

HomeMICE

Toplantı ve Organizasyon Hizmetleri

Şirketler, organizasyonlar, kurum ya da kuruluşlar belli zaman aralıklarında toplantı ve organizasyon faaliyetlerine gereksinim duyarlar. Bu noktada da pek çok farklı yerden gelip bu toplantılara katılacak kişi sayısı, toplantı süreci boyunca gerekli olan yiyecek ve içeceklerin durumu, konaklama imkanları ve diğer unsurlar önem taşır. İşte burada devreye giren acentemiz, toplantı mekanı seçiminden konaklama alternatiflerine, toplantı ve görüşmeler boyunca gerekecek olan yiyecek ve içecek tedariğinden raporlama faaliyetlerindeki asistanlık hizmetlerine kadar her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Yine bu kapsamda profesyonel host ve hostesler, ulaşım araçları, karşılama ve uğurlama hizmetleri gibi çeşitli gereksinimler de acentemiz tarafından sunulmaktadır.

Kuruluşların toplantılarına özel çeşitli ihtiyaçları da acentemiz tarafından sağlanır. Özellikle de uzun yıllardır belli bir konsepte sahip olarak görüşmelerini gerçekleştiren çeşitli kuruluşlar, bu tarz isteklerini acentemize bildirerek istedikleri ambiyansı uzman çalışanlarımızın çabaları ile elde edebilirler. Profesyonel destek, aynı zamanda konsept dahilinde bu şekilde sunulabilir.