This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Kültür Turizmi

HomeKültür Turizmi

Sunulabilen Ek Hizmetler

Araca Muavin
Araca Sandviç
Bakanlık Tarafından Akredite Edilmiş Rehber
Otel Rezervasyon Hizmeti
Gezi Boyunca Yemek Temini

Araçlardaki Ortak Özellikler

Kültür Turları ile Ülkemizi Keşfedin!

Ülkemiz, dünyanın en ilgi çekici ve en otantik özelliklere sahip çeşitli tarihi mekanlara, doğal güzelliklere ve farklı yapılarak sahiptir. Bu anlamda 7 coğrafi bölgemiz de kendine ait türlü alternatifleri ile göz doldururken, bütün bu noktalar ise acentemizin sunduğu kültür turu hizmetleri ile gezilip görülebilir. Bütün gezilerimizde profesyonel rehberlerimiz misafirlere yardımcı olurken, resmi kokartlı bu rehberlerimizden tur yerlerine dair bütün detay bilgileri elde edebilirsiniz.

Kültür turlarını otobüs ya da uçak gibi çeşitli ulaşım araçları ile gerçekleştiren acentemiz, bölgenin ve mevsimin özelliklerine göre de seçimlerini belirlemektedir. Turun gerçekleştirildiği bölgelerdeki en kaliteli otellerde konaklama şansı ve aynı bölgelerin en iyi restoranlarında da yemek yeme fırsatını yine acentemiz misafirlerine sunmaktadır.

Öte yandan Çalıkıran Acente olarak sadece standart turlar değil, tur gruplarının istedikleri rota ve bölgelere göre de farklı turlar düzenleyebilmekteyiz.